Okna

Okna drewniano-aluminiowe a ich cechy

Okno na świat to oczywiście przenośnia, ale każdy zdaje sobie sprawę z tego, że z jednej strony nie sposób funkcjonować w domu bez okien, z drugiej natomiast od ich jakości i sposobu wykonania zależy nie tylko komfort mieszkania, ale także zużycie energii czy ciepła. Jakich okien poszukiwać? Współczesne technologie prezentują rozliczne możliwości, jednak jednym z ciekawszych wariantów są okna drewniano-aluminiowe.

Można powiedzieć, że funkcjonalność okien jest wprost proporcjonalna do jakości materiałów, z jakich zostały wyprodukowane. Połączenie tych surowców gwarantuje zarówno oszczędność, jak i piękny wygląd. Drewno zapewnia ciepło, przytulność, relaks, wspaniałe skojarzenia z drewnianymi okiennicami naszych przodków.

Nowoczesne aluminium natomiast to krok w stronę estetycznych doznań, oszczędzania, poddania się obowiązującym standardom związanym z budownictwem energooszczędnym. Ponadto zaletą aluminium jest odporność na działanie nawet najbardziej niesprzyjających warunków atmosferycznychMożliwość komentowania jest wyłączona.